Peter Pan & Wendy | Türkçe Dublajlı Resmi Fragman | Disney+ RecepTV

9 ay önce
Bu yıl Neverland'a dön. ✨ #Peterpanandwendy fragmanını izleyin ve 28 Nisan'da sadece Disney+'ta film etkinliğini yayınlayın.

J.M. Barrie romanının ve 1953 animasyonlu klasiğin canlı aksiyonu olan “Peter Pan & Wendy”, 28 Nisan 2023'te sadece Disney+'da yayınlanmaya başlayacak. David Lowery (“The Green Knight”, “Pete’in Ejderhası”) tarafından yönetilen orijinal film için teaser fragmanına ve anahtar sanata göz atın ve daha önce hiç olmadığı gibi sevgili karakterleri içeren zamansız macerayı deneyimlemeye hazır olun.

“Peter Pan & Wendy”, çocukluğunu evini geride bırakmaktan korkan genç bir kız olan Wendy Darling'i tanıtıyor, büyümeyi reddeden bir çocuk olan Peter Pan ile tanışıyor. Kardeşlerinin ve küçük bir peri, Tinker Bell'in yanı sıra Peter ile Neverland'ın büyülü dünyasına seyahat ediyor. Orada, kötü bir korsan kaptan, Kaptan Hook ile karşılaşır ve hayatını sonsuza dek değiştirecek heyecan verici ve tehlikeli bir maceraya girer. Film, Jude Law (“Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları”), Alexander Molony (“İsteksiz Ev Sahibi”), Ever Anderson (“Resident Evil: Son Bölüm”), Yara Shahidi (“Grown-ish”), Alyssa Wapanatâhk, Joshua Pickering (“Cadıların Keşfi”), Jacobi Jupe, Molly Parker (“Kartların Evi”), Alan Tudyk (“Rogue One: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi”) ve Jim Gaffigan (“Jim Gaffigan Show ”). “Peter Pan ve Wendy”, David Lowery tarafından David Lowery & Toby Halbrooks'un (“The Green Knight”) senaryosundan J. M. Barrie ve animasyon filmi “Peter Pan” filmine dayanıyor. Yapımcı, Adam Borba (“Time In A Time”), Thomas M. Hammel (“Thor: Ragnarok”) ve baş yapımcı olarak görev yapan Toby Halbrooks ile Jim Whitaker (“Pete’in Ejderhası”).

RecepTV Kanala Abone Olmak İçin: https://bit.ly/3gLRNk9

RecepTV Hakkında: RecepTV, diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı Dünya'nın ve Türkiye'nin yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Ve Daha Fazlası...

RecepTV Takip Et:
Web Sitesi: https://www.receptv.com.tr/
Instagram: https://www.instagram.com/receptvtr
Twitter: https://www.twitter.com/RecepTVTR
Facebook: https://www.facebook.com/RecepTVTurkiye
TikTok: https://www.tiktok.com/@receptvtr

#DisneyPlus #RecepTV #ResmiFragman #RecepTVTR

Önerilen