ÇIĞLIK 6 | Türkçe Alt yazılı Yeni Resmi Fragman | Scream VI | Official Trailer (2023 Movie) RecepTV

geçen yıl
#Çığlık6Filmi 2023’te sinemalarda!
This is unlike any other Ghostface. Watch the NEW trailer for #ScreamVI - Only in theatres March 10, 2023.

Son Hayalet Maskeli cinayetlerinin ardından, hayatta kalan dört kişi Woodsboro'yu geride bırakır ve yeni bir sayfa açar. Çığlık 6'da, Melissa Barrera (“Sam Carpenter”), Jasmin Savoy Brown (“Mindy Meeks-Martin”), Mason Gooding (“Chad Meeks-Martin”), Jenna Ortega (“Tara Carpenter”), Hayden Panettiere (“Kirby) Reed") ve Courteney Cox ("Gale Weathers"), Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra ve Samara Weaving ile birlikte serideki rollerine geri dönüyor.

Following the latest Ghostface killings, the four survivors leave Woodsboro behind and start a fresh chapter. In Scream VI, Melissa Barrera (“Sam Carpenter”), Jasmin Savoy Brown (“Mindy Meeks-Martin”), Mason Gooding (“Chad Meeks-Martin”), Jenna Ortega (“Tara Carpenter”), Hayden Panettiere (“Kirby Reed”) and Courteney Cox (“Gale Weathers”) return to their roles in the franchise alongside Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra, and Samara Weaving.

RecepTV Kanala Abone Olmak İçin: https://bit.ly/3gLRNk9

RecepTV Hakkında: RecepTV, diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı Dünya'nın ve Türkiye'nin yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Ve Daha Fazlası...

RecepTV Takip Et:
Web Sitesi: https://www.receptv.com.tr/
Instagram: https://www.instagram.com/receptvtr
Twitter: https://www.twitter.com/RecepTVTR
Facebook: https://www.facebook.com/RecepTVTurkiye
TikTok: https://www.tiktok.com/@receptvtr

#RecepTV #ScreamVI #Scream #Scream6 #Çığlık6Filmi #Çığlık6 #Çığlık
#ResmiFragman #RecepTVTR

Önerilen