KKS zrewanżował się Polonii

• 14 years ago
W niedzielnym pojedynku 10.kolejki rozgrywek kaliskiej okręgówki, KKS Włókniarz 1925 Kalisz, podejmował na własnym obiekcie Polonię Kępno. Kaliszanie przystępowali do pojedynku w entuzjastycznych nastrojach, które są spowodowane postawą niebiesko-biało-zielonych, którzy już od dłuższego czasu utrzymują równą, wysoką formę. Mimo, że w początkowych fragmentach pojedynku podopieczni Mariusza Kaczmarka nie prezentowali się zbyt okazale, to jednak w późniejszych fragmentach kaliski zespół stwarzał więcej klarownych sytuacji i zwyciężył 3:0. Wynik meczu otworzył w 38 minucie Dariusz Pietrzak. Kolejne tgole wpadały już w drugiej odsłonie pojedynku. Szybko, bo już w 50 minucie bramkę zdobył Marcin Młynek. Gola ustalając wyniki meczu zdobył w 69 minucie Mariusz Gostyński, który przedniej urody strzałem z lewej nogi pokonał Artura Woźniaka