🗞
News
Transcript
00:00 [MUZYKA]
00:02 - Czy ciężko? No warunki są takie same dla obydwu zespołów, więc jeśli nie pomagała to nie pomaga nam i na pewno nie pomagała zespołowi Polonii.
00:12 Boisko rzeczywiście, zwłaszcza to nasze główne ma to do siebie, że jest boiskiem już z natury bardzo miękkim, więc ten padający deszcz jeszcze, że tak powiem, to utrudnił.
00:25 Ale mówię, obydwa zespoły grały na takim samym boisku, więc cieszę się, że my jesteśmy tym zespołem lepszym po 90 minutach.
00:32 - Już pierwsza połowa pokazała, że mogliśmy jakieś sytuacje zamienić na bramki.
00:36 Tam gospodarze wybili przecież piłkę z linii bramkowej, przy stanie 1-0.
00:41 Adam Łotoszyński strzelił, ale świetnie obronił zapała.
00:43 Zresztą uważam, że Łukasz uratował dzisiaj punkty dla zespołów.
00:49 W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, graliśmy wysoko i jestem zadowolony.
00:54 Chciałem ten zespół nas za to pochwalić, że naprawdę pokazali charakter, a że nie udało się dzisiaj wywieźć punktów.
01:00 Dla nas to ogromna strata, szkoda.
01:03 Kibicujemy zespółowi w dy, żeby dalej zwyciężał.
01:07 Wiadomo, jakie oni mają cele, wiadomo, jakie ja mam cele.
01:09 - Zaskoczyła. Myślę, że każdy trener, który by przegrywał 2-0 do przerwy, kazałby swoim zawodnikom być wyżej.
01:15 Zrobiłbym to samo, gdybym przegrywał 2-0, więc to jest, że tak powiem, naturalne.
01:22 Można się inaczej. Zawsze się tego też spodziewamy.
01:26 To jest kwestia bardzo często mentalna, taktyczna, żeby to przełamać.
01:31 Dzisiaj, choć były trudne momenty, nie daliśmy się do końca całkowicie słomsić.
01:38 - Pytanie nr 1. Nasuwa się co z Michałem Kalito, bo nie ma go już kolejny mecz. Czy następny będzie gotowy?
01:43 - Michał Kalito trenuje już z zespołem.
01:45 Wygląda to coraz lepiej, więc wierzę, że już niedługo będzie do dyspozycji.
01:53 Ciężko powiedzieć, czy to już będzie następny mecz. Mam nadzieję oczywiście, ale wszystko idzie ku dobremu.
01:58 [muzyka]