BEŞİKTAŞ - GALATASARAY derbisinde hava nasıl olacak? Beşiktaş - Galatasaray derbisinin hakemi açıklandı mı? Derbi ne zaman?

  • 4 ay önce
BEŞİKTAŞ - GALATASARAY derbisinde hava nasıl olacak? Beşiktaş - Galatasaray derbisinin hakemi açıklandı mı? Derbi ne zaman? Yaklaşan Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesi hava durumu merak konusu oldu. Taraftarlar maçın nasıl bir havada oynanacağını araştırıyor. Derbi, futbolseverlerin heyecanla bekleyeceği bir tarihte gerçekleşecek. Pazar günü oynanacak olan derbi öncesi taraftarlar maçın hakemini araştırıyor.
Beşiktaş - Galatasaray derbisinin hakemi açıklandı mı? Derbi ne zaman?BEŞİKTAŞ - GALATASARAY derbisinde hava nasıl olacak? Trendyol Süper Lig'in 28. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray, yarın saat 19.00'da Tüpraş Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan derbi maçında, maç saatinde hava sıcaklığının 9 derece olması bekleniyor. BEŞİKTAŞ - GALATASARAY DERBİSİNDE HAVA NASIL OLACAK?Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak derbide, maç saati termometreler 9 dereceyi gösterecek.

hbrlr1.com/cydawlybkckckl