10 GB internet ne zaman verilecek? 10 GB internet hediye Erdoğan verdi mi, öğrencilere ve gençlere 10 gb internet ne zaman?

  • 8 ay önce
Ak Parti'nin seçim vaatleri arasında yer alan üniversite öğrencilerine sınırlı ücretsiz internet desteğine ilişkin kritik açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya ilişkin olarak, "Bir hatla sınırlı olmak üzere 12 ay boyunca da aylık ücretsiz 10 GB kota tanımlıyoruz." ifadelerini kullandı. Şimdi öğrenciler "10 GB internet ne zaman verilecek? 10 GB internet hediye Erdoğan verdi mi, öğrencilere ve gençlere 10 gb internet ne zaman?" Sorularına yanıt arıyor…
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabinesi toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu ve öğrencilere dönük 10 gb internet hakkında detaylar belli oldu. Peki,"10 GB internet ne zaman verilecek? 10 GB internet hediye Erdoğan verdi mi, öğrencilere ve gençlere 10 gb internet ne zaman?" İşte detaylar…10 GB İNTERNET NE ZAMAN VERİLECEK?Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Örgün eğitimdeki üniversiteli gençlerimize cep telefonu ve bilgisayar desteğini hayata geçiriyoruz.

hbrlr1.com/cylbflabkckckl

Önerilen