Tanju Özcan İmamoğlu'na ne dedi? Adalet ve Değişim yürüyüşü yapan Tanju Özcan Ekrem İmamoğlu'na ne dedi? Tanju Özcan İmamoğlu açıklaması!

  • geçen yıl
Kılıçdaroğlu'na karşı Ankara'ya yürüyüşe çıkan Tanju Özcan'dan Ekrem İmamoğlu'na seslendi. Yürüyüşte İBB Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunması gündem olan Tanju Özcan'ın ne dediği merak ediliyor. Peki, Tanju Özcan İmamoğlu'na ne dedi? Adalet ve Değişim yürüyüşü yapan Tanju Özcan Ekrem İmamoğlu'na ne dedi? Tanju Özcan İmamoğlu açıklaması!
CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik "Değişime bir adım da sen at" sloganıyla yola çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara'ya ulaştı. İmamoğlu ile yürüyüş öncesi konuştuğunu dile getiren Özcan'ın ne dediği merak konusu oldu. Peki, Tanju Özcan İmamoğlu'na ne dedi? Adalet ve Değişim yürüyüşü yapan Tanju Özcan Ekrem İmamoğlu'na ne dedi? Tanju Özcan İmamoğlu açıklaması!TANJU ÖZCAN İMAMOĞLU'NA NE DEDİ?Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik "Değişime bir adım da sen at" sloganıyla yola çıkarak Ankara'ya ulaştı.

hbrlr1.com/cyadldydkckckl

Önerilen