Gölge ve Kemik: 2. Sezon | Shadow and Bone: Season 2 | Trailer Resmi Fragman | Netflix RecepTV
  • geçen yıl
Alina Starkov ve Mal Oretsev, General Kirigan'a ve görünüşte yok edilemez yeni ordusuna karşı savaşma şansına sahip olmak için kendi güçlü yeni müttefiklerini bir araya getirir ve güçlerini artıracak iki efsanevi yaratığı bulmak için kıtayı kapsayan bir yolculuğa başlar.

Ketterdam'a döndüğümüzde, ölümcül bir soygun şansı, Kargaları bir kez daha efsanevi Sun Summoner ile çarpışma rotasına gönderir. Shadow and Bone 2. Sezon 16 Mart 2023'te yalnızca Netflix'te başlayacak.

Kirigan'la hesaplaşmanın ardından kaçan Alina ve Mal, daha efsanevi amplifikatör arayışlarında yeni müttefikler bulur ve yürek burkan seçimlerle karşı karşıya kalır.

To stand a fighting chance against General Kirigan and his seemingly indestructible new army, Alina Starkov and Mal Oretsev rally their own powerful new allies and begin a continent-spanning journey to find two mythical creatures that will amplify her powers.

Back in Ketterdam, a chance at a deadly heist sends the Crows once again on a collision course with the legendary Sun Summoner. Shadow and Bone Season 2 premieres March 16, 2023 only on Netflix.

On the run after the showdown with Kirigan, Alina and Mal find new allies — and face heartrending choices — in their quest for more mythical amplifiers.

RecepTV Kanala Abone Olmak İçin: https://bit.ly/3gLRNk9

RecepTV Hakkında: RecepTV, diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı Dünya'nın ve Türkiye'nin yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Ve Daha Fazlası...

RecepTV Takip Et:
Web Sitesi: https://www.receptv.com.tr/
Instagram: https://www.instagram.com/receptvtr
Twitter: https://www.twitter.com/RecepTVTR
Facebook: https://www.facebook.com/RecepTVTurkiye
TikTok: https://www.tiktok.com/@receptvtr

#GölgeveKemik #ShadowandBone #RecepTV #ResmiFragman #RecepTVTR #Netflix #netflixturkiye #Trailer #OfficialTrailer #türkçedublaj