Erzurumspor Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, nerede? Ziraat Türkiye Kupası Erzurumspor Beşiktaş hangi kanalda? Beşiktaş maçı şifresiz mi?

  • 4 yıl önce
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Erzurumspor ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Süper Lig'in 2. yarısı başlamadan önce yapılacak son resmi karşılaşma olan maç öncesi Erzurumspor Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, Ziraat Türkiye Kupası Erzurumspor Beşiktaş maçı hangi kanalda ve Beşiktaş muhtemel ilk 11'leri merak edildi.
Ziraat Türkiye kupasında son 16 turuna gelindi. Sporseverlerin merakla beklediği son 16 turunda bugün Büyükşehir Belediyespor Erzurumspor ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Peki, Erzurumspor Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta? Ziraat Türkiye Kupası Erzurumspor Beşiktaş maçı hangi kanalda? İşte Erzurumspor Beşiktaş muhtemel ilk 11'leri…ERZURUMSPOR BEŞİKTAŞ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?Erzurumspor Beşiktaş maçı 15 Ocak Çarşamba saat: 18.30'da başlayacakERZURUMSPOR BEŞİKTAŞ MAÇI NEREDE?Erzurumspor Beşiktaş maçı Çarşamba saat 18.30'da, Kâzım Karabekir Stadyumu'nda oynanacak. Haber

https://www.haberler.com/erzurumspor-besiktas-maci-ne-zaman-saat-kacta-12816430-haberi/

Önerilen