Yumuşak Kaplamalı LOL Surprise Şifreli Capsules ! Eye Spy Under Wraps Lol Sürpriz #3 Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
Jel Katmanlı LOL Surprise Şifreli Capsules ! Eye Spy Under Wraps Lol Sürpriz Bidünya Oyuncak #4.S•3.B
LOL Sürpriz Under Wraps seri 4 açıp kulağından su fışkırtan yumuşak kaplamalı LOL bebek ultra nadir aramaya devam ediyoruz.
LOL sürpriz yumurta açılımı yeni bölümümüzde Bu se ile birlikte sürpriz oyuncak pija maskeliler pj mask pijamaskeli ile lol bebeğimizi yarıştırıyoruz. Buse nin açtığı pija maskeli sürpriz oyuncak kutusundan kertenkele çıkıyor. Bu oyuncak pija maskelilerin kertenkele çocuğun dönüşmüş hali. LOL Under Wraps nasıl açılır? Hep birlikte LOL sürpriz kapsül ile öğreniyoruz. Songül abla ile birlikte LOL Under Wraps LOL 4. seri LOL kapsül açıyoruz. For Kids yani çocuklar için hazırladığımız çocuk ları yeni bölümümüzde L.O.L. yani LOL surprise Türkçe adıyla LOL sürpriz Eye SPY Series açıyoruz. LOL sürpriz paket ten kulağından su püskürten hangi sürpriz oyuncak çıkıyor? Şifreli LOL oyuncak kapsül ile çok eğleniyoruz.

What is inside the mystery box? Wow LOL Surprise Eye Spy Under Wraps ! We must use the codes to get into the surprise box. Wow 3 blind bag capsules! What do the new dolls look like? Let's find ouf from under the jelly layer! Now lets see them color change in water!
Eye Spy Under Wraps capsule! With 15 surprises, the capsule is a completely new unboxing experience! Be sure to use the spy glass to find the secret clues in order to complete the top-secret Eye Spy mission! Each doll is dressed in a mystery disguise, unbox each layer to discover who’s inside! The disguise can be taken apart to use as multiple fashion accessories to mix and match! Each Under Wraps Tot has a special water surprise, including color changes in warm and cold water! You can use your capsule as a purse carrying case for secret storage that only you can open! The capsule can also be used as a doll stand to display your collection! There are 12 different Eye Spy Under Wraps Tots to collect and more are coming, including boys!

Bidünya Oyuncak çocuk ve aile dostu youtube kanalı. Merhaba aile eğlence kanalına hoş geldiniz. İsmim Gül Çocuk dostu YouTube su izlemeyi seviyorum, bu yüzden çocuklarımla kendi kanalımı oluşturmaya karar verip kızım Buse'den yardım etmesini istedim. Oyuncak incelemeleri, eğlenceli oyunlar, Slime yapımı ara sırada hayatımızla ilgili Vlog lar ile siz çok sevdiğim ve çok değer verdiğim arkadaşlarım için içerikler üretiyorum. Bu serüvende beni yanlız bırakmayıp yanımda olmaya ve oyuncak dünyasındaki eğlenceği birlikte paylaşmaya ne dersin? O zaman;
Haydi ailemize katıl:
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!
Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!
おもちゃ, 玩具, đồ chơi, игрушка, ของเล่น, juguete.
Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube
◕‿◕
Who Is Bidünya Oyuncak - a unique channel bursting with fun, positive, happy energy featuring popular s on Lol dolls, LOL Surprise, Barbie play set, numnoms, Challenge, Slime, Disney Frozen, Princesses, Littlest Pet Shop LPS, Shopkins, mermaids, My Little Pony MLP, Dıy Slme, New Toy Rewiev, LOL Surprise baby dolls, Lego, Learn, Funny, Play, Barbie dolls, Play Doh, and much muchy more!! Everything form stories, series, movies, playset toy reviews, hauls, mystery surprise blind bag openings, and DIY do it yourself fun crafts!
◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler İle ilgli lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

☀︎Barbie Fashionistas bebek inceleme:

☀︎Poyraz ile vlog maceraları:

İzlediğiniz için teşekkür ederim.