"Берлінале": кіномани вже в черзі за квитками

  • 7 years ago
Тисячі кіноманів вже вишикувалися у черги за квитками на покази новинок світового кінематографу на фестивалі “Берлінале”. Люди можуть стояти у таких чергах годинами і навіть ставити намети поруч з касами, аби потрапити на кінофорум, що відомий передусім стрічками на соціальну тематику.

There is a great rush at the main sales point at the Potsdamer Platz Arkaden. Have you already saved your tickets? pic.twitter.com/9qrmNjfe7L— Berlinale (@berlinale) 6 February 2017

У кожного шанувальника кіно є свій привід, аби потрапити на фестиваль:

“Тут представлено багато фільмів, що розповідають про буденні проблеми людей. Ми часто у житті стикаємося зі втратою роботи, грошей, розлученнями... Правильно розповідати про ці проблеми, так кіно стає ближчим до людей”.

“Це мій улюблений кінофестиваль, бо він відкритий для усіх. Тут зовсім не так як у Каннах чи Венеції, там все занадто помпезно”.

“Я сюди приходжу саме на фільми, а не на зіркових акторів”.

У міжнародному конкурсі представлена робота австрійського режисера Йозефа Гадера “Дикі миші”, де обігрується назва атракціону американських гірок. У стрічці розповідається про журналіста, якого звільняють через фінансову ситуацію у компанії. Це смішна і драматична історія про страх бути неуспішним і втратити соціальний статус.

#JosefHader talks about his directorial debut WILD MOUSE, premiering at #Berlinale Competition: https://t.co/5NMYEHVT4N pic.twitter.com/qoE2qxHuid— Berlinale (@berlinale) 5 February 2017

Серед особливо очікуваних прем‘єр на фестивалі – стрічка про молодого Карла Маркса і його знайомство з Фрідріхом Енгельсом. У стрічці йдеться про витоки міжнародного соціалістичного і комуністичного руху, а також появу Маніфесту комуністичної партії.

Picture from the shooting of “The Young Karl Marx”, by Raoul Peck, taken last month. The film is being edited. pic.twitter.com/MVLTDy3WW9— Director (@lejeunekarlmarx) December 10, 2015

Нещодавній терористичний напад на різдвяний ярмарок у Берліні не лякає кіноманів – “Берлінале” і його натовпи шанувальників кіно лишаються незмінними.

“Я не думаю, що є якийсь привід хвилюватися. Це просто кінофестиваль, сюди приходять шанувальники кіно дивитися фільми. Не думаю, що виникнуть проблеми”, – говорить один із кіноманів.

“Чесно кажучи, я, як правило, дуже обачна, але не в цьому випадку. Я – фаталістка, вірю в долю і у те, що від неї не втечеш. Тож, якщо напад станеться тут, біля каси, де продають квитки на фестиваль, то, звісно, жаль, але я не відмовлюся від перегляду фільмів”, – розповідає відвідувачка кінофестивалю.

Цього року “Берлінале” відкривається стрічкою “Джанґо” французького режисера Етьєна Комара. Це біографічна драма про легендарного джаз-гітариста Джанґо Рейнхардта. Події фільму відбуваються у Франції під час німецької окупації у 1943 році. Тоді Джанґо кожного вечора виступав перед паризькою публікою. У музиканта було циганське коріння, однак він думав, що перебуває у безпеці завдяки своїй популярності. Утім, одного дня до ньо

Category

🗞
News

Recommended