США: підстав для евакуації Трампа під час мітингу не було, загроза виявилася хибною
  • 7 years ago
Загроза, через яку Дональда Трампа евакуювали зі сцени під час суботнього передвиборчого мітингу в американському місті Ріно, штат Невада, не підтвердилася.

Винуватця інциденту — американця Остіна Крайтса — випустили на волю. Поліція не виявила при ньому ані зброї, ані будь-якого іншого небезпечного предмету.

Пан Крайтс, який підтримує республіканців, але виступає проти кандидатури Трампа, подякував поліції за своєчасне втручання:

“Я просто підняв свій плакат. Людям довкола мене не вдалося вирвати його у мене з рук. І раптом щось сталося. Мене оточили з усіх боків, почали лупцювати, хапати мене за ноги, штовхати. Хтось крикнув про зброю, і тоді усе остаточно вийшло з-під контролю. Мене почали бити і викручувати руки. Зрештою дуже швидко втрутилася поліція, за що я їй дуже вдячний, бо без неї ці люди б замордували мене, вбили б прямо на місці.”

До офіційного дня президентських виборів у США залишається усього кілька днів, хоча понад 30 млн виборців вже віддали свої голоси.

Дані соціологічних опитувань різняться, однак більшість надає перевагу представниці табору демократів — Гілларі Клінтон.

Так, оприлюднені у неділю телеканалом NBC та поважним виданням Wall Street Journal висновки соціологів свідчать про те, що Клінтон випереджає Трампа на 4%: вона може отримати 44% голосів, тоді як її суперник — 40%.  
Recommended